Kontakta oss

Vårt konstgräs finns överallt i samhället. Under de senaste åren har vi fått många trogna kunder som uppskattar kvalitet och service. Vi har etablerat oss tillsammans med flera av de ledande markentreprenad företagen i landet och har fått deras förtroende att leverera konstgräs till över 1200 projekt. Genom samarbeten och egen tillväxt breddar vi oss geografiskt I takt med nya användningsområden tar vi fram nya ändamålsenliga kvaliteter för våra breddgrader och krav.Vi vill komma nära dig som kund redan vid idéstadiet och rådgöra för att hitta rättalösningar. Vi följer dig genom projektet och ser till att kvalitén blir bra. Efter projekteterbjuder vi hjälp med skötsel och underhåll. Vi tar ett helhetsansvar.

Kontakt

Adress

Västerbrogatan 8
503 30 Borås

Sälj

Mikael Hedèn

Mikael Hedèn

Styrelsen/Säljare

mikael@svensktkonstgras.se Tel:073-854 47 87

Daniel Karlsson

Daniel Karlsson

Säljare

daniel@svensktkonstgras.se Tel:073-386 96 96

Produktionschef

Rasmus Hedén

Rasmus Hedén

Produktionschef/Delägare

rasmus@svensktkonstgras.se Tel: 070-520 70 27

Modestas Martisauskas

Modestas Martisauskas

Assisterande Produktionschef

Installationsteam

Johnny Öhman

Johnny Öhman

Lageransvarig

tel: 076-255 70 34

Ekonomi/marknadsföring

Monika Ekdahl

Monika Ekdahl

Ekonomi

ekonomi@svensktkonstgras.se Tel:073-687 20 84

Rasmus Hedén

Rasmus Hedén

Marknadsföring

rasmus@svensktkonstgras.se Tel:070-520 70 27

Amanda Wiberg

Amanda Wiberg

Marknadsföring

amanda@svensktkonstgras.se Tel:070-028 38 56

Tomas Horvatic

Tomas Horvatic

Showroomansvarig / Hallchef SK Padel Arena

Tomas@skpadel.se Tel:076-339 60 29

Styrelse

Mikael Hedèn

Mikael Hedèn

Styrelsen/Säljare

mikael@svensktkonstgras.se Tel:073-854 47 87

Rasmus Hedén

Rasmus Hedén

Styrelse

Mail: rasmus@svensktkonstgras.se Tel: 070-520 70 27

Mikael Pettersson

Mikael Pettersson

Styrelse

mikael.pettersson@svensktkonstgras.se Tel:072 530 30 51

Slide