Kontakta oss

Vårt konstgräs finns överallt i samhället. Under de senaste åren har vi fått många trogna kunder som uppskattar kvalitet och service. Vi har etablerat oss tillsammans med flera av de ledande markentreprenad företagen i landet och har fått deras förtroende att leverera konstgräs till över 1200 projekt. Genom samarbeten och egen tillväxt breddar vi oss geografiskt I takt med nya användningsområden tar vi fram nya ändamålsenliga kvaliteter för våra breddgrader och krav.Vi vill komma nära dig som kund redan vid idéstadiet och rådgöra för att hitta rättalösningar. Vi följer dig genom projektet och ser till att kvalitén blir bra. Efter projekteterbjuder vi hjälp med skötsel och underhåll. Vi tar ett helhetsansvar.

Kontakt

Adress

Västerbrogatan 8
503 30 Borås

Sälj

Mikael Hedèn

Mikael Hedèn

Ledningsgrupp, Säljare

Mail: mikael@svensktkonstgras.se Tel: 073-854 47 87

Daniel Karlsson

Daniel Karlsson

Säljare

Mail: daniel@svensktkonstgras.se Tel: 073-386 96 96

Dennis Lénberg

Dennis Lénberg

Ledningsgrupp, Säljare

Mail: dennis@svensktkonstgras.se Tel: 070-727 90 98

Teamledare/Projekt

Niklas Krantz

Niklas Krantz

Teamledare/projekt

Tel: 073-663 13 60

Rasmus Hedén

Rasmus Hedén

Teamledare/projekt

rasmus@svenskakonstgrasakademin.se Tel: 070-520 70 27

Pavel

Pavel

Teamledare/Projekt

Installatörer/Projekt

Måns Krantz

Måns Krantz

Installatör/projekt
Modestas

Modestas

Installatör/projekt
Klas ”Klacken” Öfverberg

Klas ”Klacken” Öfverberg

Installatör/projekt
Jonathan Moreillon

Jonathan Moreillon

Installatör/projekt
Saulius

Saulius

Installatör/projekt
Mavcin

Mavcin

Installatör/projekt
Anton Hellström

Anton Hellström

Installatör/projekt
Leo Diez Lagula

Leo Diez Lagula

Installatör/projekt
Gustav Davidsson

Gustav Davidsson

Installatör/projekt
Ludvig Ramhult

Ludvig Ramhult

Installatör/projekt

Ekonomi/marknadsföring

Linda Brundin

Linda Brundin

Ekonomi/marknadsföring

Mail: linda@svensktkonstgras.se Tel: 070-755 53 23

Nellie Emanuelsson

Nellie Emanuelsson

marknadsföring

Mail: nellie@svensktkonstgras.se Tel: 070-589 39 84

Styrelse

Mikael Hedèn

Mikael Hedèn

Ledningsgrupp, Säljare

Mail: mikael@svensktkonstgras.se Tel: 073-854 47 87

Dennis Lénberg

Dennis Lénberg

Ledningsgrupp, Säljare

Mail: dennis@svensktkonstgras.se Tel: 070-727 90 98

Christian Lundell

Christian Lundell

Ledningsgrupp

Mail: christian@svensktkonstgras.se Tel: 0706084477

Skicka din fråga

Genom att använda detta formulär accepterar du lagring och hantering av dina uppgifter på denna webbplats.
Uppgifterna i fråga kommer att användas för att återkoppla till kund/besökare.
Kontakta oss

Skicka ett meddelande till oss, så svarar vi så snart vi kan!

Start typing and press Enter to search